Dopravní omezení a parkování!

Vzhledem ke konání celodenní akce a především Vybarveného běhu, upozorňujeme řidiče, že v sobotu 11. června bude doprava v Kroměříži omezena a na některých místech úplně uzavřena.

Dopravní omezení a parkování!

Úplně uzavřené bude po celý den Velké náměstí. Sněmovní náměstí a přilehlé ulice Prusinovského, Moravcova, Vodní, Farní, Dobrovského, Křižná, Kovářská, Pilařova, Malý Val, Na Kopečku, Chobot a Volného budou uzavřeny v době od 11.00 do 13.30 h, přičemž omezení postihne i Masarykovo náměstí a dolní část Riegrova náměstí. Na změny v dopravě řidiče upozorní dopravní značení, případně hlídky městské policie. Řidiči by také měli počítat s tím, že vzhledem k uvedeným uzavírkám bude po celý den v centru města snížený počet parkovacích míst. Pořadatelé proto doporučují nejezdit do centra, pokud to není nezbytně nutné.

Pro účastníky je zajištěno záchytné parkování na Hanáckém náměstí, na travnaté ploše za Lidlem (omezená kapacita) a především na kapacitně největším parkovišti u areálu Výstaviště Floria, odkud bude k budově Justiční školy na Masarykově náměstí zajištěna doprava autobusy MHD, a to v časech 9.00, 9.30, 10.00, 10.30 a 11.00 hodin. Odpoledne bude možné dostat se autobusy MHD zpět v 15.00, 18.00 a 23.00 hodin. Cena jízdného činí symbolické 4 koruny.