KROMĚŘÍŽ NEZASTAVÍŠ 2017

Vybarvený běh je – stejně jako v minulém roce - součástí celodenního programu, který připravuje město Kroměříž ve spolupráci s Domem kultury a dalšími partnery a který si klade za cíl pobavit účastníky i diváky, rozpohybovat a vybarvit centrum města. Celodenní program 10. června 2017, který zahájí turistickou sezonu ve městě s podtitulem Kroměříž nezastavíš, je koncipován tak, aby si v něm zábavu našli návštěvníci všech věkových kategorií.

Od 10. hodiny bude náměstí patřit nejrůznějším pohybovým aktivitám, jejichž úkolem bude rozhýbat běžce i diváky před špičkovými výkony na trati běhu i kolem ní. Po skončení běhu budou oceněny některé mimořádné výkony, účastníci akce se budou moct zvěčnit ve fotokoutcích, dojde k fotografování ze zámecké věže, připraveny jsou workshopy a další aktivity pro dospělé i pro děti a na pódiu vystoupí se svým programem známí hudebníci. Zkrátka vše bude probíhat v duchu hlavní myšlenky letošního roku, kterou je aktivní trávení volného času.

Celým dnem nás bude provázet moderátor Petr Zakopal! http://zakopal.com/

 

PROGRAM AKCE:

9.00       registrace účastníků běhu

9.45       vystoupení bubeníků Tambores SK

10.15     jóga s Beruškou pro nejmladší účastníky

10.30     protažení s Flow joga studio

10.45     rozehřejte se se Sportcentrem Paráda

11.00     oficiální zahájení Vybarveného běhu

11.15     rozcvička pro pořádné sportovce!

11.30     start Vybarveného běhu

12.10     protažení po sportovním výkonu

12.20     vyhlášení soutěžních kategorií Vybarveného běhu + soutěže Do rachoty na kole

13.00     vystoupení bubeníků Tambores SK

13.30     koncert kroměřížské kapely DneskaNe

14.30     in-line vystoupení H.B.O.K. crew              - po vystoupení workshop – kolečkové brusle s sebou!!

15.00     koncert zpěvačky Lenny

16.10     vystoupení mažoretek LEXY Kroměříž      - po vystoupení workshop

16.30     taneční vystoupení KST SWING Kroměříž

17.00     koncert holešovské kapely Los Perdidos

18.20     breakdance skupiny 2BC

18.45     vystoupení taneční skupiny M dance Crew

19.05     vystoupení bubeníků Tambores SK

20.00     koncert Xindl X

 

Doprovodný program:

živé sochy, výtvarná dílna pro děti i dospělé, závody koloběžek, nafukovací Bootcamp, biatlonový a triatlonový trenažér, afterparty v hudebním klubu Slady a další...

 

Uvedené časy jsou pouze orientační.